На ПГФ відбулися секційні засідання І Всеукраїнського конкурсу креативних проєктів учнівської молоді

На ПГФ відбулися секційні засідання І Всеукраїнського конкурсу креативних проєктів  учнівської молоді, який було присвячено 100-річчю  від дня заснування Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. 28 березня близько 30 учнів закладів загальної середньої освіти та студентів коледжів змагалися в секціях «Біологія», «Геологія та фізична географія», «Суспільна географія та геоінформаційні технології», «Валеологія та здоров'я людини», «Хімія». Кожен учасник конкурсу відчув себе частинкою наукової спільноти, мав нагоду поділитися своїми напрацюваннями та здобутками, поспілкуватися з провідними науковцями Сумщини.

Вітаємо переможців та призерів конкурсу й запрошуємо їх на навчання на природничо-географічний факультет СумДПУ імені А.С. Макаренка!