Науковці ПГФ долучилися до обговорення кліматичних змін

Науково-педагогічні працівники кафедри загальної та регіональної географії долучилися до роботи VII Міжнародної конференції «Кліматичні зміни: виклики для аграрної освіти і науки». Конференція була організована Державною установою «Науково-методичним центром вищої та фахової передової освіти». Науковці обговорили і визначити пріоритетні напрями наукових досліджень щодо адаптації до змін клімату та зниження ризиків від екстремальних кліматичних явищ.  Серед обговорюваних тем  – загальносвітові та європейські тенденції зміни кліматичних та агрокліматичних умов, формування політики запобігання зміні клімату та адаптації до неї; напрями адаптації до зміни клімату, технологій вирощування сільськогосподарських культур; вплив зміни клімату на розвиток тваринництва та напрями адаптації до неї та інші. Для участі у зазначеній конференції доцентом кафедри загальної та регіональної географії А.О. Корнусом було підготовлено наукову доповідь щодо проявів кліматичних змін в межах Сумської області.