Участь у весняній сесії STEM-школи

Доцент кафедри біології та МНБ, к.б.н. О.В. Говорун взяв участь у весняній сесії «STEM-школи – 2024».

28 березня 2024 року відбулась зустріч в рамках роботи весняної сесії STEM-школи – 2024, яка проводилась Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Семінар-практикум «Від STEM до STEАM: інтеграція мистецтва в освітньому процесі» був проведений у дистанційному форматі за допомогою застосунка Microsoft Teams.

Семінар-практикум "Від STEM до STEAM: інтеграція мистецтва в освітньому процесі" - це захід, спрямований на розширення розуміння та практичне застосування концепції STEM (Наука, Технологія, Інженерія, Математика) шляхом додавання до неї мистецтва. Основна ідея полягає в тому, щоб поєднати науковий, технологічний, інженерний та математичний підхід з елементами творчості та мистецтва для стимулювання креативності, інноваційності та комунікаційних навичок учнів.

На семінарі були обговорені наступні теми:

• Огляд концепції STEM та її важливість у сучасній освіті.
  • Роль STEM у розвитку креативності та сприяння інноваціям.
  • Приклади успішної інтеграції різних дисциплін в STEM-проекти та програми навчання.
  • Практичні поради щодо реалізації інтеграції в STEM-освітній процес.

Такий семінар-практикум був корисним для вчителів, методистів, адміністраторів освітніх закладів та інших учасників освітнього процесу, які цікавляться інноваціями у STEM-освіті та розвитком креативності учнів.