Викладач факультету - член журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

З 8 по 12 квітня 2024 р. доцент кафедри біології та методики навчання біології Говорун О.В. брав участь у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології в якості члена журі.

Олімпіада проходила на базі Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів). Учасники заходу (більше 120 учнів) представляли всі області України, зокрема й Сумщину.

Три дні інтенсивної роботи з аналізу теоретичних завдань, їх затвердження та перевірки, підготовка та проведення практичного туру, аналіз помилок, розгляд апеляцій, нагородження учасників.

Відвідування чудового академічного музею та знайомство з викладацьким складом та біологічними кафедрами університету . Домовленість про спільні дослідження та обговорення можливості укладання договору про співпрацю.

Дякуємо нашим захисникам за можливість працювати офлайн!

P.S.: З п'яти учнів, які представляли нашу область, двоє здобули перемогу, зайнявши треті місця. Вітаємо та пишаємося! Радіємо, що брали участь у підготовці цих учнів перед олімпіадою!