«Зелені пригоди» у ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка»

13 квітня 2024 р. у ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка» членами ГО «ЕкоІніціатива» (доц. кафедри біології та методики навчання біології) В. Торяник, М. Москаленко та Л. Міронець, розпочато реалізацію проєкту «Зелені пригоди».

Проєкт розроблено на замовлення благодійного фонду «Кращі друзі» в межах благодійної програми «Розумні діти – майбутнє України», метою якої є допомога дітям з міста Суми у навчанні та розвитку їх здібностей.

Мета проєкту – залучити школярів міста Суми до активного вивчення природи через інтерактивне спілкування з рослинним світом ботанічного саду, формувати у них екологічний світогляд та поведінку eco-friendly.

Також, важливим завданням проєкту є сприяння соціальній адаптації та емоційному благополуччю дітей міста в умовах воєнного стану та напруженої безпекової ситуації в регіоні.