Викладачі кафедри біології та МНБ пройшли навчання за курсом «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів»

У рамках декади популяризації академічної доброчесності у СумДПУ імені А.С. Макаренка викладачі кафедри біології та МНБ доц. Ю. І. Литвиненко, С. Е. Генкал, О. В. Говорун та А. П. Вакал пройшли навчальний курс «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів».

Навчання проходило на базі освітньої платформи Prometheus – найбільшої платформи онлайн-курсів в Україні.

У шести модулях курсу були представлені відеолекції, практичні завдання, онлайн-тренажер та матеріали для самостійного опрацювання. У ході вивчення курсу викладачі кафедри дізналися про теоретичні аспекти академічної доброчесності та фактори, які впливають на культуру академічної доброчесності здобувачів вищої освіти; навчилися застосовувати теоретичні знання на практиці у викладанні та науковому керівництві.

Після закінчення навчання та успішного складання підсумкового тестування учасники отримали сертифікати обсягом 60 годин (2 кредити ЄКТС).