СумДПУ імені А.С. Макаренка – співорганізатор всеукраїнського вебінару

18 квітня 2024 року СумДПУ імені А.С. Макаренка виступив співорганізатором всеукраїнського вебінару «Екологічні проєкти: актуальність, особливості, значення для повоєнної відбудови України», який організовано спільно із Інститутом проблем виховання НАПН України та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, КЗПО «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради.

Учасниками вебінару були вчителі – практики закладів загальної середньої освіти з різних регіонів України та майбутні учителі. Участь у роботі вебінару взяли здобувачі освіти освітніх рівнів бакалавр і магістр спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014 Середня освіта (Географія), 014 Середня освіта (Хімія) природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Одним із спікерів виступила к.пед.н, доцент, декан природничо-географічного факультету Людмила Петрівна Міронець із доповіддю на тему: «Методичні засади розроблення екологічних проєктів для повоєнної відбудови України». Практичним досвідом роботи поділилася та виступила на вебінарі стейкхолдер за спеціальністю 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) природничо-географічного факультету, вчитель біології Комунальної установи «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка Сумської міської ради», спеціаліст вищої категорії – Юлія Олександрівна Дерев’янко.

Працюємо на Перемогу України.