Розширене засідання науково-методичної комісії природничо-географічного факультету

У понеділок, 5 квітня 2021 року відбулося розширене засідання науково – методичної комісії ПГФ, на якому обговорювався хід проходження акредитаційної експертизи  за спеціальністю 106 Географія за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. Завідувачка кафедрою загальної та регіональної географії Олеся Григорівна Корнус проаналізувала основні вимоги до ОПП та акцентувала увагу на роботі із стейкхолдерами під час реалізації освітньої програми.

Гарант ОПП 106 Географія Сергій Іванович Сюткін познайомив науково-педагогічних працівників із процедурою роботи експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи. Доценти Анатолій Олександрович Корнус та Олена Сергіївна Данильченко звернули увагу на представленні інформації про ОП на сайті університету.