Гостьова лекція Владислава ВЕРТЕЛЯ «Геосайти Сумської області»

1 травня 2024 року для здобувачів освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія у рамках вивчення навчальної дисципліни «Географія Сумської області» відбулася гостьова лекція завідувача методичного відділу Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської міської ради Владислава ВЕРТЕЛЯ на тему «Геосайти Сумської області».

У ході лекції було розглянуто класифікацію геосайтів, критерії та принципи їх виділення.  Охарактеризовано унікальні особливості окремих геосайтів та їх просторове розміщення на Сумщині. Також до лекції долучилися колеги із Криворізького державного педагогічного університету – доц. Вікторія ПАЦЮК.

Жвавий інтерес та обговорення в учасників лекції викликали питання охорони геосайтів та вплив війни на їх сучасний стан.

Дякуємо Владиславу Вікторовичу за цікаву і змістовну лекцію.