Новини факультету

Студентки ПГФ СумДПУ імені А.С. Макаренка розвивають природничу освіту у Швейцарії

Здобувачки вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) природничо-географічного факультету виграли грант на проведення природничої школи у місті Бурґдорф (Burgdorf) в кантоні Берн (Швейцарія).

Гетманова Марина та Пархоменко Марія у березні 2024 року описали та подали заявку на грант до організації спонсорів - Ukraine Schweiz Bern (http://usb.ngo). Під час написання Проєкту студентки заручилися підтримкою та допомогою від науково-педагогічних працівників кафедри біології та методики навчання біології СумДПУ імені А.С. Макаренка. З 24 квітня 2024 року уже відбувається реалізація цього Проєкту та триватиме до середини осені 2024 року.

Марина та Марія надихнулися організацією природничої школи у Швейцарії подібно до тієї, яку вони проходили в Україні, під час навчання на перших курсах природничо-географічного факультету на біологічному стаціонарі «Вакалівщина». Школу вони так і назвали: «Секрети світу комах: школа ентомології». Гостьову лекцію на одному із занять Школи для слухачів прочитає к.б.н., доцент Олександр Володимирович Говорун.

Школа розрахована на українських учнів, які цікавляться наукою та під час війни вимушені перебувати у Швейцарії. Окрім аудиторних занять у роботі Школи передбачено проведення екскурсій до природничих музеїв та заповідних територій. Вкінці реалізації Проєкту учні мають представити свої проєкти з ботаніки та зоології. 

Меню