Звітна конференція з виробничої практики, 654 гр.

4 червня 2021 р. відбулася звітна конференція з виробничої практики студенток 654 гр. Бардаш Ірини та Романової Дарії, що здобувають вищу освіту за ОПП 091 Біологія.

Протягом шести тижнів, з 26 квітня по 6 червня 2021 року, студентки проходили виробничу практику у природному заповіднику «Михайлівська цілина». Виконуючи обов’язки молодшого наукового співробітника, посаду якого вони дублювали під час практики,  Ірина і Дарія виконали ряд самостійних досліджень з ідентифікації флори та фауни природного заповідника з використанням мобільного додатку iNaturalist, взяли участь у IX Міжнародній науковій конференції «Актуальні проблеми дослідження довкілля» з публікацією  доповідей та виступом на секційному засіданні, з використанням програмного забезпечення Microsoft Office Publisher, 2013 виготовили еколого-просвітницький буклет «Правила гарного дозвілля біля ПЗ «Михайлівська цілина».