Курси підвищення кваліфікації вчителів географії з використання ГІС-технологій на уроках географії

25-29 жовтня 2021 року на базі кафедри загальної та регіональної географії СумДПУ імені А.С. Макаренка відбулися курси підищення кваліфікації «Використання ГІС-технологій на уроках географії» обсягом 30 год. (1 кредит), в яких прийняли участь вчителі географії різних установ, а саме Сумської обласної гімназії-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей, Сумського фахового коледжу Сумського національного аграрного університету та ліцею №14 «Здоров’я» Полтавської міської ради.

Внаслідок карантинних обмежень курси підвищення кваліфікації проходили у дистанційному режимі. Головними результатами навчання є опанування ГІС-технологій на платформі ArcGIS Online та в програмних середовищах ArcGis і QGIS, а також формування методичних умінь, які забезпечують застосування ГІС-технологій у роботі вчителя географії.

По закінченню курсів видається свідоцтво встановленого зразка. Запис на курси в очному, змішаному та он-лайн режимах, а також стажування за індивідуальною програмою триває упродовж року. З питань організації курсів і стажування з використання ГІС-технологій звертатися до Король Олени Миколаївни (0500661048).