На території  ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка» продовжується робота над створенням саду троянд

На території ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка» продовжується робота над створенням саду троянд

Співробітники ННЦ «Ботанічний сад Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка» продовжують кропітку роботу над створенням великої експозиційної зони «Сад троянд».

Розарій представляє собою паркову композицію, де насадження троянд поєднані з численними елементами ландшафту та насадженнями шпилькових і листяних порід. Різні рівні рельєфу дозволили створити дві частини: динамічну – для огляду різних видів і сортів троянд і статичну – для відпочинку і споглядання розарію.