Участь у Міжнародній конференції

Науково-педагогічні працівники природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка взяли участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Підготовка майбутніх учителів фізики, хімії, біології та природничих наук у контексті вимог Нової української школи», яка проводилася на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за співпраці з іншими установами та ЗВО України.

Участь у конференції взяли понад 200 авторів з 24 областей України, а також із Польщі, Cловаччини, Мексики, Китаю. Серед учасників – вчені з методики навчання природничих наук і педагоги-практики, що підтверджує актуальність проведення конференції та величезний інтерес до неї у наукової спільноти.

У всіх доповідях: від академіка до вчителя-практика звучала віра у перемогу України та сподівання, що наступна зустріч відбудеться уже в очному форматі.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!