Студентка ПГФ перемогла у конкурсі «Eco App»!

Протягом 12-30 вересня в рамках Днів Сталої енергії, в місті Суми проходив конкурс для кмітливої студентської молоді щодо створення мобільного додатку з екологічної тематики.

Переможцем конкурсу стала Альона ШКУРАТ, студентка спеціальності 014 Середня освіта (Географія) природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (науковий керівник к.г.н., доц. О.Г. Корнус), яка розробила еко-додаток «Ґрунти та корисні копалини». Додаток створений з метою покращення якості оцінювання учителем і закріплення знань учнями за темами: «Ґрунти» та «Корисні копалини», розвитку пам’яті та мислення, виховання естетичного сприймання об’єктів природи. Додаток розрахований на учнів 4 класу. Робота виконана у рамках роботи студентської наукової проблемної групи «Регіональні суспільно-географічні дослідження».

Вітаємо Альону з заслуженою перемогою та бажаємо їй подальших успіхів у навчання та науковій роботі.

risunok1 fba0c