Магістранти спеціальності 014 Середня освіта (Географія) долучилися до заходів в рамках «Декади академічної доброчесності – 2022».

10 жовтня 2022 р., в рамках декади академічної доброчесності у СумДПУ імені А.С. Макаренка, гарантом ОПП Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини) була проведена зустріч зі здобувачами освіти даної ОПП, змістом якої стало знайомлення магістрантів з нормативно-правовою базою з питань академічної доброчесності.

У ході зустрічі магістранти ознайомилися з тлумаченням академічної доброчесності, що наводиться у Законі України про Вищу освіту, основними положеннями Кодексу академічної доброчесності СумДПУ імені А.С. Макаренка, Положення про систему забезпечення академічної доброчесності у освітньо-науковій діяльності, повноваженнями й напрямами роботи університетської Комісії з питань етики та академічної доброчесності, необхідності дотримання цих принципів під час підготовки кваліфікаційних робіт, змістом Декларації про академічну доброчесність здобувача вищої освіти.