Участь викладача ПГФ у онлайн семінарі навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області

12 жовтня 2022 року Міронець Людмила Петрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри біології та методики навчання біології СумДПУ імені А.С. Макаренка взяла участь у онлайн семінарі викладачів природничих дисциплін, який проводився на базі навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області.

Людмила Петрівна виступила із доповіддю на тему: «Актуальні проблеми сучасної методики викладання біології в Україні». Доповідач зупинилася на основних проблемах, які сьогодні стоять перед освітянами та обговорила шляхи їх можливого вирішення. За допомогою інтерактивної презентації  Mentimeter, слухачі взяли активну участь у обговоренні даного питання.

У семінарі взяли участь понад 30 викладачів біології, географії та хімії закладів професійно-технічної освіти Сумської області. Людмила Петрівна запросила бажаючих вступати на спеціальності природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка за ступенями бакалавр та магістр у період додаткового набору, який триватиме з 17 жовтня 2022 року по 14 листопада 2022 року. З детальною інформацією стосовно ступу можна ознайомитися за посиланням - https://pgf.sspu.edu.ua

З вірою у ЗСУ працюємо далі на освітянському фронті.