Магістранти природничо-географічного факультету – учасники курсу «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель»

Упродовж листопада 2022 р. – січня 2023 р. здобувачі другого освітнього рівня вищої освіти «Магістр», які навчаються за ОПП «Біологія, природознавство та здоров’я людини», пройшли онлайн-курс «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель» та успішно склали фінальне творче завдання.

Курс був організований та проведений командою проекту «With Academic integrity to values: step by step to common Europe», що реалізується в рамках міжнародного проєкту AICE за напрямом «Жан Моне» Програми ЄС Еразмус+. Обсяг курсу становив 5 кредитів ЄКТС/150 годин, з яких 20 годин – лекції, 130 годин – самостійна робота.

В рамках курсу команда AICE познайомила учасників із поняттям академічної доброчесності та міфами, пов'язаними із цим поняттям. Учасники курсу дізналися про важливість дотримання правил академічної доброчесності та виявлення проявів недоброчесності, з'ясували основні причини, за яких недоброчесність існує як явище, а також обговорили основні шляхи її подолання. Спікерами були надані міжнародні рекомендації щодо використання програм з перевірки унікальності зображень наукових робіт. Наприкінці кожного заняття учасники мали змогу задати лектору запитання.

Після виконання підсумкових завдань учасники курсу отримали сертифікати, які засвідчують його проходження та отримання знань про доброчесність, яке стає осередком навчання студентів в університеті