Позашкільна освіта - актуальний напрямок діяльності викладачів природничо-географічного факультету

16 березня 2023 року в Лікарському ліцеї Миколаївської сільської ради Сумського району відбулася зустріч клубу документального кіно при КЗ «Центр позашкільної освіти» Миколаївської сільської ради.

Гостем заходу був доцент кафедри біології та методики навчання біології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, к.біол.н., М.П. Москаленко. Зустріч була черговою в переліку чисельних заходів, організованих в освітянських осередках населених пунктів  сільської ради.

Темою зустрічі став фільм Олесі Моргунець-Ісаєнко «І кожна річка», який висвітлює проблему забруднення малих річок України та можливих шляхів відновлення їх оптимального стану. Москаленко М.П. надав відповіді на запитання аудиторії, визначив комплексний характер даної проблеми, пов’язаної із ставленням кожного громадянина України до природного середовища загалом та водних ресурсів зокрема. Наприкінці зустрічі спікер наголосив на необхідності встановлення балансу між потребами населення в комфортних умовах проживання та врахуванням можливостей природи для їх забезпечення, ролі екологічного виховання школярів у цьому процесі.