Комунікація зі стейкхолдерами та роботодавцями - основа успішної реалізації освітніх програм на ПГФ

16 березня 2023 року відбулася чергова зустріч к. біол. наук, доцента Москаленко М.П, гаранта освітньої програми 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Психологія), що реалізується  кафедрою біології та методики навчання біології з членом експертної ради  стейкголдерів, директором Комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Миколаївської сільської ради Сумського району Котькало Є. С. Гарант доповів про особливості реалізації освітніх програм в умовах військового стану, результати моніторингу реалізації ОПП, зміни у освітній програмі, підготовку до акредитації та інші питання.

Член експертної ради  стейкголдерів Котькало Є.С., проінформувала про результати й плани  роботи, висловила згоду обговорити порушені питання на майбутніх засіданнях відповідної експертної ради. Зустріч відбулася на базі Лікарського ліцею Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області. В обговоренні піднятих питань взяв участь работодавець – директор ліцею Крамаренко А.І. Відбувся обмін досвідом щодо організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, оптимізації науково-дослідницької роботи здобувачів освіти, моніторингу реалізації ОП та інших питань.