Анонс заходів, приурочених до Всесвітнього дня водних ресурсів на кафедрі загальної та регіональної географії

22 березня – Всесвітній день води (Всесвітній день охорони водних ресурсів) (World Water Day).

Офіційно на всій планеті стали святкувати Всесвітній день водних ресурсів з 1993 року, коли Генеральна асамблея ООН оголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Причина святкування цього дня є швидке зменшення запасів питної води. Мета проведення: підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціонально використовувати водні ресурси планети.

21.03.23 – гостьова лекція канд. геогр. наук, доцента Курганевич Л.П., доцента кафедри конструктивної географії і картографії географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка на тему «Гідрологія озер» у межах навчальної дисципліни «Гідрологія» для студентів спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія 711 та 712 груп.

22.03.23 – результати участі студентки природничо-географічного факультету спеціальності 014 Середня освіта (Географія) Герасименко Дар’ї (711 група) у 3-тижневому онлайн-марафоні до Всесвітнього дня води організованого Міндовкіллям спільно з Державним агентством водних ресурсів України та проєктом ЄС EU4Environment – Water and Data.

22.03.23 – студентський семінар приурочений до святкування Всесвітнього дня водних ресурсів. Під час заходу студенти ознайомляться з основними цілями проведення Всесвітнього дня водних ресурсів, історією створення цього свята, заходами про збереження, охорони водних ресурсів та їх важливості, а також практичними дослідженнями водних об’єктів.

22.03.23 – участь в онлайн заході приуроченому до Всесвітнього дня водних ресурсів, під час якого студенти ознайомляться із результатами практичних досліджень (спікер Андрій Пилипюк, засновник Volyn River Club, організатор та керівник експедиції «Дністер-2022, сплав 700 км» тема доповіді «Експедиція «Дністер- 2022»».