Участь стейкхолдерів в обговоренні результатів оцінювання якості підготовки здобувачів освіти за ОПП Середня освіта (Біологія, природознавство та здоров’я людини)

28 березня 2023 року під час засідання кафедри біології та методики навчання біології відбулося обговорення результати моніторингу оцінювання стейкхолдерами якості підготовки за освітньо-професійною програмою Середня освіта (Біологія, природознавство та здоров’я людини).

другого (магістерського) рівня вищої освіти. На засіданні кафедри крім викладачів були присутні: Батура Юлія Олександрівна – голова експертної ради стейкхолдерів за спеціальністю 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), Дубіковська Анастасія – студентка 652 групи – стейкхолдер.

Гарант освітньо-професійної програми – Генкал Світлана Едуардівна повідомила про результати моніторингу.

Опитування роботодавців проводилося з метою аналізу інформації щодо: відповідності між компетентностями і програмними результатами, потребами ринку праці та професійною підготовкою випускників; заходів, які необхідно впроваджувати в освітній процес, щоб покращити якість підготовки фахівців; зацікавленості роботодавців у прийомі на роботу випускників; рівня конкурентоспроможності випускників; пропозицій щодо удосконалення освітнього процесу. З урахуванням даних моніторингу та пропозицій, наданих роботодавцями, пропонується: урізноманітнити методи, форми навчання із застосуванням комп'ютерних технологій і онлайн-інструментів; більше приділяти уваги формуванню soft skills під час викладання дисциплін та готовності випускників працювати в НУШ; більше залучати стейкхолдерів до участі у навчальному процесі (гостьові лекції, підсумкова атестація, виробнича практика тощо).