Участь гарантів ПГФ у обговоренні проєктів стандартів вищої освіти зі спеціальності 014 «Середня освіта»

Гаранти ОПП, які реалізуються на природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С. Макаренка, 30 березня 2023 року долучилися до круглого столу з обговорення проєкту стандарту вищої освіти зі спеціальності 014 «Середня освіта» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Участь у заході, який відбувся на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, взяло понад 75 учасників, що включали гарантів освітніх програм, роботодавців, учителів, здобувачів вищої освіти та всіх тих, хто зацікавлений у реформуванні вищої освіти та якісній підготовці педагогічних кадрів для Нової української школи.

Як завжди, досить актуальними були доповіді розробників проєкту Стандарту. Зокрема, заслухано доповідь Бурдуна Віктора Васильовича, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри технологій виробництва і професійної освіти ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», члена робочої групи підкомісії з розроблення проєкту Стандарту вищої освіти України зі спеціальності 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями) першого (бакалаврського) рівня.

Усі слухачі мали можливість долучитися до обговорення Стандарту та отримати відповіді на свої запитання.

Щиро дякуємо організаторам круглого столу за актуальний та продуктивний захід.