Звіт завідувачки кафедри загальної та регіональної географії про результати міжнародного науково-педагогічного стажування

4 квітня 2023 року на позаплановому засіданні науково-методичної комісії природничо-географічного факультету було заслухано звіт завідувачки кафедри загальної та регіональної географії Олесі Григорівни Корнус про результати міжнародного науково-педагогічного стажування у рамках академічної мобільності за темою «Розвиток українських прифронтових громад і туристичного бізнесу в умовах війни та стратегії на майбутнє», що відбулося в Таллінському університеті (м. Таллін, Естонія) з 29 грудня по 28 березня 2023 року.

Олеся Григорівна пояснила мету та завдання даного стажування, схарактеризувала основні заходи, до яких вона була долучена під час стажування та особливості освітнього процесу у Таллінському університеті. Членам науково-методичної комісії було особливо цікаво почути про підходи до акредитації освітніх програм у цьому університеті та про особливості вільного вибору навчальних дисциплін.

З презентацією звіту можна ознайомитися за посиланням.

Природничо-географічний факультет СумДПУ імені А.С. Макаренка продовжує вивчати та впроваджувати в освітній процес передові практики європейських університетів.