Участь аспірантки ПГФ у міжнародній школі для докторантів/аспірантів/ та молодих науковців українських університетів

З 26 березня 2023 року по 1 квітня 2023 року аспірантка третього року навчання природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка спеціальності 091 Біологія Аліна Щапова взяла участь у роботі шостої Міжнародної школи для докторантів/аспірантів/ та молодих науковців українських університетів, яку проводить для партнерських ЗВО України Університет імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща).

Проєкт фінансується Національною Агенцією Академічних Обмінів (NAWA).

Міжнародна школа точних наук зібрала в палаці Дембіна представниць з 18 українських університетів, які реалізують свої наукові інтереси в дослідженнях з фізики, біології, математики та інформатики. Аліна Щапова представляла природничо-географічний факультет Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Програма Школи включала презентацію Університет імені Адама Міцкевича в Познані, доповіді за темами: «Оптичні дослідження та вимірювання з використанням передового обладнання», «Експерименти із заплутаними фотонами, правильне встановлення нерівності Белла та новаторські квантові обчислення», «Навички виживання для (молодого) вченого: прийняття рішень, написання наукових статей та інші привілеї, про які ви хотіли б, щоб хтось сказав вам раніше», практичні заняття в Центрі передових технологій та практичні заняття в NanoBioMedical Center Університету імені Адама Міцкевича в Познані.