Участь у методологічному семінарі за участі Міністра освіти і науки України – Оксена Лісового

6 квітня 2023 року декан природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка, к.пед.н., доцент Людмила Петрівна Міронець та здобувачі вищої освіти ОР магістр ПГФ взяли участь у роботі методологічного семінару на тему: «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення України: стратегії і завдання». Семінар проведено на базі Національної академії педагогічних наук України та Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.

З вітальним словом до учасників, яких було більше 350, звернувся Міністр освіти і науки України – Оксен Васильович Лісовий. Міністр освіти і науки України окреслив основні завдання національно-патріотичного виховання дітей та молоді в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення України, зокрема акцентував увагу на практичні складовій цього питання та висловив ідею про подальшу фундаментальну співпрацю МОН України та Національної академії педагогічних наук України.

На пленарному засіданні виступили: Мокан Василь Іванович, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання, кандидат політичних наук з доповіддю: «Закон України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності»: практична імплементація»; Попатенко Марина Миколаївна, заступник Міністра молоді та спорту України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності»; Бех Іван Дмитрович, директор Інституту проблем виховання НАПН України, доктор психологічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України «Патріотизм у духовному злеті народу»; Караман Олена Леонідівна, ректор Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», директор Науково-дослідного центру з проблем соціальної педагогіки та соціальної роботи НАПН України (на базі ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»), доктор педагогічних наук, професор «Національно-патріотичне виховання особистості як засіб інформаційно-психологічного спротиву російській агресії в Україні»; Павловський Сергій Анатолійович, голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, доктор медичних наук, доцент «Розвиток потенціалу позашкільної освіти Святошинського району м. Києва як чинника зміцнення національно-патріотичної ідеї» та інші.

Спільно наближаємо перемогу та виховуємо патріотів рідної України.