Засідання проблемної групи «Методика навчання біології у закладах загальної середньої освіти»

25 квітня 2023 року, в рамках Днів студентської науки на ПГФ-2023, відбулося засідання проблемної групи «Методика навчання біології у закладах загальної середньої освіти», керівник – канд.пед.наук, доцент кафедри біології та методики навчання біології Генкал С.Е. Свої доповіді за результатами досліджень представили студенти ОР Магістр спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини): Чапчук Т. «Складові продуктивної самостійної роботи учнів на уроках біології», Бобирєва О. «Педагогічна евристика на уроках біології», Заяц С. «Формування пізнавальної компетентності учнів на уроках біології».

Також студенти розповіли про апробацію наукових досліджень на конференціях «ІТМ*плюс-2022 Форум молодих дослідників»: (18 листопада 2022 р., м. Суми); ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Освітні інновації: філософія, психологія, педагогіка» (8 грудня 2022 р., м. Суми ); ІХ Міжнародній заочній науково-практичній конференції «Актуальні питання біологічної науки» (12 квітня 2023 р., м. Ніжин).