Участь викладачів кафедри біології та МНБ в онлайн заходах

Доценти кафедри біології та методики навчання біології к.б.н. І.Р. Мерзлікін та к.б.н. О.В. Говорун прийняли участь у онлайн заході «Заповідними стежками Сумщини: від Стародубщини до Слобожанщини» та презентації путівника «Шлях: мережа інформаційно-рекреаційних центрів природно-заповідних територій на північному сході України», який був організований 25 квітня Сумською обласною універсальної науковою бібліотекою.

В заході прийняли участь керівники, науковці і провідні фахівці природно-заповідних територій Сумської, Чернігівської та Харківської областей – Деснянсько-Старогутського НПП, Гетьманського НПП, природного заповідника «Михайлівська цілина», РЛП «Сеймський», Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім», НПП «Слобожанський» та студенти СумДПУ ім. А. С. Макаренка, СНАУ і фахового коледжу СНАУ.

Програма заходу була досить насиченою. Про задуми та реалізацію проекту «Мережа інформаційно-рекреаційних центрів підтримки природно-заповідних територій як складової відновлення та управління екосистемами громад» доповів голова правління ГО «Українська природоохоронна група» О. В. Василюк. Зелений курс відновлення туризму в повоєнний час описав начальник відділу промоції і туризму Сумської обласної державної адміністрації Ю. М. Гладенко. Про участь вищезазначених природно-заповідних установ у реалізацію цього проекту розповіли їх представники. Про роботу єдиного в Сумській області біостаціонару «Вакалівщина» та його місце серед локацій Путівника повідомив доцент СумДПУ ім. А. С. Макаренка О. В. Говорун.