Біостаціонар «Вакалівщина» в мережі інформаційно-рекреаційних центрів «Шлях»

25 квітня 2023 року на базі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулась презентація путівника «Шлях: мережа інформаційно-рекреаційних центрів природно-заповідних територій на північному сході України».

Одна з локацій цієї мережі це біостаціонар нашого університету “Вакалівщина”. Доцент кафедри біології та МНБ Говорун О.В., співавтор путівника, зробив доповідь на тему “Єдиний в Сумській області біостаціонар «Вакалівщина» та його місце серед локацій Путівника”.

Учасники події : Голова правління та науковці-біологи ГО «Українська природоохоронна група», начальник відділу промоції та туризму (рецензент видання) Гладенко Ю.М. і провідні фахівці Департаменту охорони довкілля та енергетики Сумської ОДА, науковці і провідні фахівці природно-заповідних територій: Деснянсько-Старогутського Національного природного парку, Гетьманського Національного природного парку, Природного заповідника «Михайлівська цілина», регіонального ландшафтного парку «Сеймський», Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім» та Національний природний парк «Слобожанський», науковці і студенти СДПУ ім. А.С. Макаренка (природничо-географічний факультет і кафедра туризму), СНАУ (біологи і туристи), провідні фахівці Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської міської ради (ЦЕНТУМ - Вертель Владислав Вікторовичзавідувач методичного відділу), представники колективу авторів путівника, фахівці-біологи, користувачі книгозбірні.