Конференція-конкурс

Наука

logo 7ec39З метою залучення юних дослідників природи до вирішення актуальних проблем сучасної науки та інтеграції середньої освіти та фундаментальної науки у 2020 році на природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С. Макаренка започатковано наукову конференцію-конкурс «Молодь. Наука. Природа».

Мета проведення заходу – це співпраця молодих науковців у різних напрямках досліджень з біології, екології, географії, хімії, валеології та психології, координація спільної дослідницької діяльності, встановлення зв’язків між дослідниками, сприяння їх творчому росту і підвищенню їх наукового рівня.

Основні завдання конференції-конкурсу – створення умов для формування в учнівської молоді інтересу до пізнавальної, творчої, експериментально-дослідницької діяльності у галузі біології, екології, хімії, географії, валеології, психології; формування в учнівської молоді навичок публічного представлення та захисту своєї дослідницької роботи у науковому середовищі; кваліфікована оцінка рівня дослідницької діяльності юних науковців, визначення перспектив її подальшого розвитку; надання підтримки учнівській молоді у професійному самовизначенні.

Основні напрямки роботи конференції-конкурсу:

  • Біологічні дослідження.
  • Екологічні дослідження.
  • Сільське господарство.
  • Географічні дослідження.
  • Хімічні дослідження.
  • Валеологія та медицина.
  • Психологія.

E-mail: pgf.mnp.conference@gmail.com

Молодь. Наука. Природа – 2024 (25-26 квітня 2024 р.)

Реєстрація на участь у конкурсі доповідей  до 14 квітня 2024 року.

Реєстрація на участь у відкритому природничому турнірі з біології, географії, хімії  до 24 квітня 2024 року.

Реєстраційна форма для учителів – наукових керівників  до 24 квітня 2024 року.

Меню