Кафедра біології людини, хімії та методики навчання хімії

Image

Раді вітати вас на сторінці кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії і запрошуємо до знайомства з колективом кафедри та діяльністю кафедри.

Кафедра біології людини, хімії та методики навчання хімії є випусковою кафедрою з підготовки бакалаврів і магістрів за спеціальністю 014 Середня освіта (Хімія) і бакалаврів за спеціальністю 102 Хімія. На сьогодні кафедра біології людини, хімії та методики навчання хімії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка є осередком хімічної фахової і наукової підготовки молоді на Сумщині. Випускники кафедри працюють учителями та викладачами хімії в школах, коледжах, університетах, науковцями та дослідниками в хіміко-аналітичних лабораторіях підприємств та наукових організацій. Кафедра створює необхідні умови професійного зростання наших випускників.

Ми завжди поряд і відкриті до спілкування!