Одним з основних напрямів діяльності природничо-географічного факультету є розвиток міжнародної співпраці, підготовка студентів до здійснення професійної діяльності на рівні світових стандартів.
Міжнародна діяльність ПГФ спрямована на забезпечення його інтеграції з міжнародною університетською спільнотою, створення оптимальних умов для академічної мобільності студентів та викладачів, реалізації спільних освітніх програм, підготовки наукових кадрів.
Метою міжнародної діяльності на ПГФ є підвищення ефективності співпраці з ЗВО партнерами, пошук, вивчення і застосування кращого закордонного досвіду науково-дослідної та навчально-методичної роботи, розширення мобільності науково-педагогічних працівників і студентів, адаптація до європейських та світових стандартів із збереженням кращих напрацювань національної освіти, підвищення іміджу кафедри та університету в Україні та за її межами.
Головними напрямами діяльності ПГФ в міжнародному співробітництві є:
- залучення науково-педагогічних працівників, магістрів та аспірантів до участі у міжнародних проєктах;
- співпраця з міжнародними освітніми установами;
- організація стажувань, підвищення кваліфікації викладачів;
- використання міжнародного досвіду в науковій, навчально-методичній та культурно-виховній роботі;
- сприяння науковій співпраці з іноземними колегами.
Науково–педагогічні працівники ПГФ плідно працюють в науково-дослідницькому напрямі, про що свідчить участь викладачів у міжнародних стажуваннях, публікації у закордонних виданнях тез доповідей та наукових статей.
Не менш важливим є і розвиток внутрішньої академічної мобільності, коли здобувач освіти тимчасово переходить на навчання, стажування або здійснення наукової роботи в інший український ЗВО (наукову установу).
- Актуальні стипендії, гранти, фонди та програми.
- Хочеш прокачати свої soft-skills? Тобі на молодіжний молодіжний обмін в Румунії "Always look on the bright side of life!" – про важливість психічного здоров’я та добробуту серед молодих людей 11-20.09.2023)
- Запрошуємо до участі в міжнародних англомовних літніх школах BESE (built environment – sustainability – education) summer school у Польщі (27.06-15.07.2023)
- Erasmus+ YE "Nature in Motion"
- Шукаємо учасників на молодіжний обмін “Inclusion starts with accessibility” в Румунії (27 квітня - 07 травня 2023)
- Запрошуємо долучатися до V зимової школи з європейських студій, яка проходитиме у онлайн-форматі з 20 по 24 лютого 2023 р. Реєстрація до 5 лютого 2023 року
- Університет Яна Кохановського в Кельце оголосив про відбір кандидатів для навчання у 2022/23 навчальному році в рамках Erasmus+
- Стипендії уряду Латвії для навчання/дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі в літніх школах
- Гранти для студентів-географів від Королівського географічного товариства (Велика Британія)
Гостьові лекції – це зустрічі із запрошеними професіоналами, які готують унікальні виступи для учасників освітнього процесу. Гостьовими лекторами виступають відомі науковці, досвідчені викладачі, вчителі, стейкхолдери, випускники факультету, що працюють в інших закладах освіти, наукових установах, на виробництві.