Навчальна практика з біології

Навчальна комплексна практика з біології (Українські Карпати, 2021 р.)

НПП Зачарований Край
Екскурсія на болото Чорне Багно і зачаровану долину.

Водоспад Шипіт, гора Гимба, спуск на кріселках

Шипіт (Шипот) — водоспад в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, при підніжжі гори Гемби. Розташований у глибокій ущелині річки Пилипець (притока Репинки, басейн Тиси), у межах Міжгірського району Закарпатської області, приблизно за 10 км від залізничної станції Воловець, за 6 км від села Пилипець, на території заказника місцевого значення «Водоспад Шипіт». Висота 14 м, 5? каскадів.

Олеський замок – пам’ятка архітектури та історії XIII–XVIII століття
Розташований у смт. Олесько, Буського району Львівської області.

Львів, Чорна кам’яниця – унікальна пам’ятка ренесансної архітектури XVI століття, яка не має аналогів мабуть у цілій Європі.
Збудована італійськими архітекторами Павлом Римлянином і Петром з Барбон.

Скелі Довбуша

Геологічна пам’ятка природи «Скелі Довбуша» — природна фортеця періоду X століття — знаходиться на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн. років тому на дні моря. Кам’яний лабіринт шириною 200 м тягнеться зі сходу на захід майже на 1 км, над ним — буковий та смерековий ліси. У X–XII ст. до н.е. тут існувало язичницьке святилище — палеообсерваторія. За переказами, у XVII–XVIII століттях тут таборували опришки, які використовували печери під сховище.

Ужгородський замок, екскурсія

Підйом на Говерлу

Хотинська фортеця
Чернівці, університет
Центр Європи
Яремче
Говерлянські водоспади

Виробнича практика

Звіт з виробничої практики, 654 гр., 2020-2021 н.р.

4 червня 2021 р. відбулася звітна конференція з виробничої практики студенток 654 гр. Бардаш Ірини та Романової Дарії, що здобувають вищу освіту за ОПП 091 Біологія. Протягом шести тижнів, з 26 квітня по 6 червня 2021 року, студентки проходили виробничу практику у природному заповіднику «Михайлівська цілина». Виконуючи обов’язки молодшого наукового співробітника, посаду якого вони дублювали під час практики,  Ірина і Дарія виконали ряд самостійних досліджень з ідентифікації флори та фауни природного заповідника з використанням мобільного додатку iNaturalist, взяли участь у IX Міжнародній науковій конференції «Актуальні проблеми дослідження довкілля» з публікацією  доповідей та виступом на секційному засіданні, з використанням програмного забезпечення Microsoft Office Publisher, 2013 виготовили еколого-просвітницький буклет «Правила гарного дозвілля біля ПЗ «Михайлівська цілина».