Академічна мобільність та гостьові заняття

Кафедра біології та методики навчання біології

Одним з основних напрямів діяльності природничо-географічного факультету є розвиток міжнародної співпраці, підготовка студентів до здійснення професійної діяльності на рівні світових стандартів.

Міжнародна діяльність ПГФ спрямована на забезпечення його інтеграції з міжнародною університетською спільнотою, створення оптимальних умов для академічної мобільності студентів та викладачів, реалізації спільних освітніх програм, підготовки наукових кадрів. 

Метою міжнародної діяльності на ПГФ є підвищення ефективності співпраці з ЗВО партнерами, пошук, вивчення і застосування кращого закордонного досвіду науково-дослідної та навчально-методичної роботи, розширення мобільності науково-педагогічних працівників і студентів, адаптація до європейських та світових стандартів із збереженням кращих напрацювань національної освіти, підвищення іміджу кафедри та університету в Україні та за її межами.

Головними напрямами діяльності ПГФ в міжнародному співробітництві є:

  • залучення науково-педагогічних працівників, магістрів та аспірантів до участі у міжнародних проєктах;
  • співпраця з міжнародними освітніми установами;
  • організація стажувань, підвищення кваліфікації викладачів;
  • використання міжнародного досвіду в науковій, навчально-методичній та культурно-виховній роботі;
  • сприяння науковій співпраці з іноземними колегами.

Науково–педагогічні працівники ПГФ плідно працюють в науково-дослідницькому напрямі, про що свідчить участь викладачів у міжнародних стажуваннях, публікації у закордонних виданнях тез доповідей та наукових статей.

Розвиток спільних програм є одним з важливих напрямів розвитку міжнародного співробітництва факультету. Тому актуальним залишається питання розширення сфери співробітництва з іноземними партерами, зокрема створення і впровадження програм подвійних дипломів.

Академічна мобільність викладачів та студентів є однією із важливих умов підвищення якості вищої освіти.

Шановні студенти, зверніть увагу, що для здобувачів вищої освіти в університеті створені можливості індивідуальної академічної мобільності у межах участі у програмах проекту Еразмус+ та інших програм, грантів, стипендій, тощо.

З іншого боку, у рамках академічної мобільності заняття для студентів спеціальностей 091 Біологія та 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) проводять викладачі з інших закладів вищої освіти, працівники наукових інституцій, природоохоронних та наукових установ тощо.

Гостьові лекції

Фото- та відеозвіти

Меню