Міжнародна діяльність

Кафедра загальної та регіональної географії

Головною метою міжнародної діяльності кафедри загальної та регіональної географії є якісна підготовка майбутнього конкурентноспроможного фахівця в галузі географії та географічної осввіти, який відповідає вимогам сучасного ринку праці.

Кафедра тісно співпрацює з багатьма організаціями та освітніми установами, підтримує зв’язки з науковцями з різних країн світу. Викладачі кафедри беруть активну участь у міжнародних проектах, школах, семінарах та конференціях.

Здобувачі освіти та науково-педагогічні працівники кафедри загальної та регіональної географії взяли участь воркшопі «Досвід ЄС щодо сталого розвитку туризму»

28 березня 2024 року викладачі кафедри загальної та регіональної географії і здобувачі освіти спеціальностей 014 Середня освіта та 106 Географія долучилися до воркшопу «Досвід ЄС щодо сталого розвитку туризму», який проводився в межах реалізації проєкту «Європейські цінності: сталий розвиток, економічна безпека та цивілізаційні імперативи» 101127413 — EVSDESCI (програма Еразмус+ напрям Жан Моне), що фінансується Європейським Союзом. У ході зустрічі були обговорені питання використання онлайн-інструментів моніторингу зеленого та цифрового переходу європейської туристичної екосистеми, ревіталізація як інструмент сталого розвитку туризму: кейс м. Лодзь, Польща (спікер - Ганна Горіна), проаналізовані критерії та програми сертифікації сталого розвитку європейського готельного бізнесу (спікер - Тетяна Кожухова), розглянуто стале управління індустріальною спадщиною в контексті розвитку урбаністичного туризму (спікер - Катерина Горюнова), обговорено розвиток туризму в індустріальному місті: кейс м. Кривий Ріг, Україна (спікер - Ганна Літвінчук). 

 12

 1-1

 22

 31

 42

 51

 

 

 

 

Участь викладачів та студентів кафедри загальної та регіональної географії у вебінарі «Європейські практики соціального підприємництва: сталість, інклюзія та креативність»

25 січня 2024 року викладачі та здобувачі освіти кафедри загальної та регіональної географії долучилися до онлайн вебінару, який проходив у Запорізькому національному університеті за сприяння програми Європейського Союзу Еразмус+, напрям ім. Жана Моне проєкту 101085348 – EUROSECRET – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH «Європейські практики соціального підприємництва: сталість, інклюзія та креативність». Учасниками вебінару були представники економіки, бізнесу та управління, державної влади, громадських організацій та установ, науковці, представники молоді NEETs1, освітяни та інші зацікавлені сторони. Під час вебінару обговорювалися питання європейських моделей соціального підприємництва, їх відмінні риси, законодавство, перешкоди та переваги українського соціального бізнесу на ринках ЄС;  необхідність соціалізації українського бізнесу та її рівень; особливості різних моделей соціального бізнесу в ЄС для впровадження в українську економіку.

Дякуємо організаторам за запрошення та цікаві доводі.

Меню